V Poslanecké sněmovně o problematice osobních bankrotů

18.04.2018

Srdečně vás zveme na seminář „Oddlužení fyzických osob – rizika a příležitosti insolvenčního zákona“, který se ve čtvrtek 29. dubna od 12:00 uskuteční v prostorách Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.

Akce proběhne pod záštitou Ústavně právního výboru a jeho předsedy, ve spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze se záštitou rektorky prof. Ing. Hany Machkové, CSc. v místnosti číslo 108A, Sněmovní 4, 118 26 Praha 1.

Vaši registraci prosíme potvrdit na e-mailovou adresu jan.placek@vse.cz do 23. dubna 2018. Kapacita sálu je omezena. Vstup do budovy (vchod Sněmovní 4) pouze s platným občanským průkazem.

Na akci vystoupí mimo jiné ministr spravedlnosti ČR Robert Pelikán, zpravodaj novely insolvenčního zákona a místopředseda Ústavně právního výboru PSP ČR Jan Chvojka, na téma alternativy oddlužení budou za Vysokou školu ekonomickou v Praze a za Ústav státu a práva Akademie věd ČR hovořit Jan Plaček a Bohumil Havel. Panelové diskuse se zúčastní mimo jiné za Ministerstvo spravedlnosti ČR Robert Pelikán, za Exekutorský úřad Přerov Lukáš Jícha, za Krajský soud v Českých Budějovicích Zdeněk Strnad, za Poradnu při finanční tísni David Šmejkal, za organizaci Člověk v tísni Česká republika Daniel Hůle, za Českou bankovní asociaci Jaroslav Schönfeld, za Českou leasingovou a finanční asociaci Jaroslav Krutilek, za Ústav státu a práva Akademie věd ČR Bohumil Havel, za Spolek insolvenčních správců Jan Kubálek a za ČAK a Asociaci insolvenčních správců Michal Žižlavský.

Kompletní pozvánka ZDE.

O projektu

Projekty TAČR s evidenčními čísly TD010093 a TD 010093 jsou řešeny mezinárodním vědeckým týmem, který je koordinován z Vysoké školy ekonomické v Praze. Oba projekty směřují k návrhům na legislativní změny a k vytvoření nových aplikací využitelných pro výzkum i praxi.