Registrace na konferenci Insolvence 2019 byly ukončeny

03.05.2019

Organizační výbor konference Insolvence 2019 - Preventivní a včasné restrukturalizace (Cesta ke zvýšení výkonnosti a konkurenceschopnosti ekonomiky ČR v globalizovaného prostředí) oznámil, že pro enormní zájem veřejnosti byl nucen ukončit registraci na konferenci.

"Zájem právě převýšil kapacitu sálu," konstatoval dnes Lee Louda, vedoucí Centra restrukturalizace a insolvence Harryho Pollaka, které konferenci ve spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze pořádá. Zároveň ujistil, že všichni zájemci o průběh konference a o jednotlivé prezentace přednášejících dostanou k dispozici záznamy a další materiály. "Děkujeme odborné veřejnosti o obrovský zájem o konferenci a pro příští rok zvážíme samozřejmě možnosti, jak vyjít vstříc většímu počtu kolegů, aby se akce mohli účastnit osobně," dodal Lee Louda.

O projektu

Projekty TAČR s evidenčními čísly TD010093 a TD 010093 jsou řešeny mezinárodním vědeckým týmem, který je koordinován z Vysoké školy ekonomické v Praze. Oba projekty směřují k návrhům na legislativní změny a k vytvoření nových aplikací využitelných pro výzkum i praxi.