Odložená konference o insolvencích je již na dohled

28.08.2020

Odložený termín mezinárodní konference Insolvence 2020 se blíží: Již 16. září se uvidíme v prostorách Vysoké školy ekonomické v Praze.

Vážení, na jaře tohoto roku jste se registrovali na mezinárodní konferenci Insolvence 2020: Preventivní a včasné restrukturalizace - implementace v České republice a ve vybraných evropských zemích na Vysoké škole ekonomické v Praze, kterou pořádá Centrum restrukturalizace a insolvence Harryho Pollaka.

Vzhledem k pandemii Covid 19 byla tato akce přesunuta z původního květnového termínu na 16. září 2020 s nezměněným programem. Vaše registrace zůstává automaticky v platnosti i pro nový termín konference. Pokud se toho termínu nemůžete zúčastnit, dejte nám prosím vědět na tento e-mail dagmar.schonfeldova@vse.cz.  

Detaily ohledně konání akce naleznete na stránkách konference. 

Za celý organizační Vám krásné poslední prázdninové dny přeje 

Dagmar Schönfeldová 

Centrum restrukturalizace a insolvence Harryho Pollaka

O projektu

Projekty TAČR s evidenčními čísly TD010093 a TD 010093 jsou řešeny mezinárodním vědeckým týmem, který je koordinován z Vysoké školy ekonomické v Praze. Oba projekty směřují k návrhům na legislativní změny a k vytvoření nových aplikací využitelných pro výzkum i praxi.