Konference již za několik dnů

26.05.2017

JIž pouze několik málo dnů zbývá do zahájení mezinárodní vědecké konference Insolvence 2017. K dispozici je finální program a další podrobnosti.

Součástí mezinárodní vědecké konference Insolvence 2017 bude také doplnění názvu Centra restrukturalizace a insolvence o jméno Harryho Pollaka, českého strojaře a ekonoma židovského původu. Harry Pollak většinu svého života strávil v exilu, kde se věnoval především sanacím podniků světového významu. Slavnostního přejmenování či "dojmenování" CRI se zúčastní také syn již zesnulého Harryho Pollaka, pan Rene Pollak.

Nejnovější verzi programu a pozvánku je možné získat ZDE.

Zájemcům o historii významného českého přínosu do dějin restrukturalizačních postupů je k dispozici například informace o Harry Pollakovi na stránkách Wikipedie (ZDE v českém jazyce, ZDE v anglickém jazyce).

O projektu

Projekty TAČR s evidenčními čísly TD010093 a TD 010093 jsou řešeny mezinárodním vědeckým týmem, který je koordinován z Vysoké školy ekonomické v Praze. Oba projekty směřují k návrhům na legislativní změny a k vytvoření nových aplikací využitelných pro výzkum i praxi.