Kompletní videozáznam z mezinárodní vědecké konference Insolvence 2017

07.06.2017

Mezinárodní vědecká konference Insolvence 2017 (Insolvence ve středoevropském prostoru – vybraná témata) proběhla s velkým úspěchem na půdě pražské Vysoké školy ekonomické 30. května 2017. Nabídla řadu pohledů na problematiku insolvenčních řízení. Na konferenci vystoupily vědecké kapacity z několika zemí. Nyní přinášíme kompletní videozáznam konference.

Díky kompletnímu záznamu konference je možné shlédnout vystoupení předních evropských odborníků na problematiku insolvenčních řízení. Mimo jiné jsou zde záznamy vystoupení prof. Dimitriose P. Tsomocose, Ph.D., MBA (University of Oxford, UK), JUDr. Tomáše Richtra, Ph.D. LL.M. (Clifford Chance Prague LLP / IES FSV UK, CZE), Dr. Marka Porzyckeho (Jagiellonian University, Krakow, PL), Dr. Maxmiliana Kraha, MBA (Weiler Krah Petersen LLP, GER) a Dr. Torstena Vosse (SENCON GmbH, GER) nebo také Ing. Jaroslava Schönfelda, Ph.D. (Vysoká škola ekonomická v Praze, CZE). Všechny záznamy jsou k dispozici ZDE.

O projektu

Projekty TAČR s evidenčními čísly TD010093 a TD 010093 jsou řešeny mezinárodním vědeckým týmem, který je koordinován z Vysoké školy ekonomické v Praze. Oba projekty směřují k návrhům na legislativní změny a k vytvoření nových aplikací využitelných pro výzkum i praxi.