Insolvence 2020 - panelová diskuse “Selhání v sanačních insolvenčních procesech“

21.12.2020

Během mezinárodní vědecké konference Insolvence 2020 (Preventivní a včasné restrukturalizace - implementace v České republice a ve vybraných evropských zemích) se uskutečnila také panelová diskuse o problematice selhání v sanačních insolvenčních procesech.

Celou diskusi můžete shlédnout ZDE.

Diskuse to byla jiskřivá, moderoval ji Martin Froněk. Vystoupili na ni Petr Dobeš - státní zástupce, Vrchní státní zastupitelství v Praze, Gejza Rakaš - policejní rada Policie ČR, Národní centrála proti organizovanému zločinu, sekce závažné hospodářské trestné činnosti a korupce, David Smejkal – ředitel znaleckého ústavu A-Consult plus, Ladislav Smejkal, specialista na trestní právo, partner Dentons a Jaroslav Schönfeld, akademický ředitel CRI Harryho Pollaka, ředitel útvaru restrukturalizace a vymáhání korporátních klientů Česká spořitelna.

 

O projektu

Projekty TAČR s evidenčními čísly TD010093 a TD 010093 jsou řešeny mezinárodním vědeckým týmem, který je koordinován z Vysoké školy ekonomické v Praze. Oba projekty směřují k návrhům na legislativní změny a k vytvoření nových aplikací využitelných pro výzkum i praxi.