Fotogalerie z mezinárodní vědecké konference Insolvence 2017

14.06.2017

Mezinárodní vědecká konference Insolvence 2017 (Insolvence ve středoevropském prostoru – vybraná témata) se uskutečnila na půdě pražské Vysoké školy ekonomické 30. května 2017. V naší fotogalerii si můžete prohlédnout obrázky z jejího průběhu.

K dispozici je také kompletní videozáznam z konference, který je dostupný ZDE. Díky němu je možné shlédnout vystoupení předních evropských odborníků na problematiku insolvenčních řízení. Mimo jiné jsou zde záznamy vystoupení prof. Dimitriose P. Tsomocose, Ph.D., MBA (University of Oxford, UK), JUDr. Tomáše Richtra, Ph.D. LL.M. (Clifford Chance Prague LLP / IES FSV UK, CZE), Dr. Marka Porzyckeho (Jagiellonian University, Krakow, PL), Dr. Maxmiliana Kraha, MBA (Weiler Krah Petersen LLP, GER) a Dr. Torstena Vosse (SENCON GmbH, GER) nebo také Ing. Jaroslava Schönfelda, Ph.D. (Vysoká škola ekonomická v Praze, CZE).

O projektu

Projekty TAČR s evidenčními čísly TD010093 a TD 010093 jsou řešeny mezinárodním vědeckým týmem, který je koordinován z Vysoké školy ekonomické v Praze. Oba projekty směřují k návrhům na legislativní změny a k vytvoření nových aplikací využitelných pro výzkum i praxi.